Kelebek Sohbet Odaları Neden İnsanları Kendine Çeker

chatkelebek

kelebekodalari

Kelebek Sohbet araması için kurulmuş olan Kelebek Sohbet Odaları insanlarda Kendine Karşı karşı koyulmaz bir etki bırakır.Peki Kelebek Sohbet neden insanları kendine çeker ? Kelebek Sohbet Odaları insanlarda içindeki seçici kullanıcı ve kaliteli sohbet etmke gibi önemli kriterleri nedeniyle , sohbet edenlere büyük keyf veren bir sohbet ortamı oluşturur.

Kelebek Sohbet de Neler Var ?

Odalarımız içerisinde yukarıda bahsettiğimiz kalite dışında belirtmek istediğimiz birkaç önemli etken daha var.
IRC Tabanlı Sohbet sunucumuzda seçici kullanıcı topluluğu ile birlikte sunucumuzda görevli yetkililer ve kurulu olan sistem tamamen insanların güvenli ve kaliteli sohbet edebilmesi için yapılmıştır.Birbirinden vasıflı admin ve oper arkadaşlarımızla birlikte sunucumuzda hiç bir problem yaşamazsınız.Aynı zamanda radyo ve oyun kanallarımızda tamamen kullanıcılarımız için özel olarak tasarlanmıştır.

Sohbet Ederken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Sizlere sunduğumuz kaliteli topluluğu koruyabilmek ve daha iyi hizmet verebilmek için bazı durumlara dikkat etmemiz gerekmektedir.Sadece kendini düşünen insan egosundan sıyrılalı ve diğer insanların da bizim gibi sohbet etmeye hakları olduğunu kesinlikle unutmamalıyız.Bizim Kelebek Sohbet sitemizde kullanıcı rahatsız eden insanlar kesinlikle sunucudan geri dönüşü olmamak kaydıyla uzaklaştırılırlar.

Rahatsızlık Vermeden Sohbet Nasıl Edilir ?

Diğer kullanıcılara rahatsızlık vermeden sohbet etmenin yolu aslında çok ama çok basittir.Günlük hayatımızda insanlara karşı rahatsız edici davranışlarda bulunmamamızı nasıl biliyorsak yani davranışımızın karşımızdaki insanı rahatsız edip etmeyeceğini nasıl kestirebiliyorsak,Sohbet sitesi içinde de aynı davranışları kestirebiliriz.Karşımızdaki insanın bizi yazışmalarımızla gördüğü ve değerlendirdiği için saygılı olmak isteyen herkez gayet güzel ve kaliteli,huzur bozmadan sohbet edebilirler.

Kelebek Sohbet Yetkili Alıyor mu ?

Yukarıda açıklamış olduğumuz kurallara uygun ve insanlarla iyi iletişim halinde iseniz sizlerde sunucumuzda yetkili arkadaşlarmızdan biri olabilirsiniz.Sunucumuzda üstelik Yetkili olmak bir önceki makalemiz olan Kelebek Sohbet Odaları Ücretli mi ? makalemizde belirttiğimiz gibi tamamen ücretsizdir.Yetkili olabilmek için bilmeniz gereken bütün gerekli bilgi ve donanımı uzman sunucu yöneticilerimiz ve Üst yönetim Adminlerimizden alabilirsiniz.Gerekli olan bilgi ve donanım için geçireceğiniz eğitim sürecinden sonra tabii tutulacağınız sınavdan sonra,başarılı iseniz sizde sunucu kanallarımızdan birinde yetkili olacaksınız.Fakat başarılı olmazsanızda merak etmeyin ikinci eğitiminizden sonra mutlaka başaracaksınızdır.

sevgikelebek

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
674 okuma
24 Şubat, 2018
admin
admin

Yazar 1985 Yılında İstanbulda Doğmuştur.Profesyönel olarak Web Tasarımı ve makale yazarlığı yapar.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Tarih : 21.11.2019
Saat : 06:47:34
itibari ile Admin Tarafından Güncellenmiştir.

Created By Admin